květové esence Dr. Bacha a tkáňové soli Dr. Schüsslera

úleva na těle i na duši

Pokud chcete poradit, jak vybrat květové esence pro sestavení Vaší individuální směsi, můžete využít PORADNY Energie rostlin (a to buď v rámci osobního setkání, nebo zpracování dotazníku a video rozhovoru ONLINE).

Stejně tak Vám rádi zpracujeme diagnostiku k užívání Schüsslerových solí.

Objednat a zaplatit sestavení individuální esence nebo analýzu vhodných tkáňových solí Dr. Schüsslera můžete přímo prostřednictvím obchůdku (košíku), nebo Vám ráda zašlu informace odpovědí na Vaši poptávku např. přes kontaktní formulář.

Bachovy esence: 38 květových esencí pro Vaší emocionální pohodu

Individuální směs Bachových esencí pro dospělé
Individuální směs Bachových esencí pro děti
Individuální směs Bachových esencí pro zvířátka

Schüsslerovy soli: 12 solí života pro Vaší rovnováhu

Poradenství k užívání Schüsslerových solí
KOMBI Energie rostlin: Bachovy esence a Schüsslerovy soli

🌸 OSOBNÍ KONZULTACE probíhají v Tichém prostoru v Mukařově — termín po předchozí domluvě — namíchanou esenci si je možné hned odnést 

🌸 ONLINE PORADNU provozuji prostřednictvím předvyplnění dotazníku a sjednaného (video) ROZHOVORU. Namíchanou esenci pak zasílám poštou (D+1) nebo prostřednictvím Uloženky či Zásilkovny – dle domluvy.
Doporučení pro užívání solí pak emailem nebo poštou včetně slevového kupónu na nákup solí v rodinné lékárně Vitalpoint.cz.

Ke sjednání termínu můžete využít kontaktu, nebo jednoduše zavolat +420 775 696 213, SKYPE Lucie Energie rostlin.

ps: Tichý prostor v Mukařově je schválený Krajskou Hygienickou stanicí jako provozovna určená k výrobě (míchání) směsí Bachových květových esencí. Kvalita, spolehlivost i Vaše ochrana jsou pro nás důležité. Staráme se i za Vás 🌷.

Mukařov - PORADNA a SEMINÁŘE Bachovy esence Energie rostlin