Bachovy esence pro lidi, děti i zvířata

Bachovy esence mají dlouhou tradici. Jejich objevitel Dr. Bach nám v nich zanechal nádherný a jednoduchý přírodní prostředek – pomocníka  zprostředkujícího nám úlevu od stresu, prožívaných emocionálních stavů, často nejen od psychické zátěže, ale i od fyzických obtíží, které jsou velmi často následkem právě emocionální zátěže, jsou společníkem na cestě k energii, souladu, harmonii a jednotě. Průvodcem na cestě ke svobodě spojené se zodpovědností, s respektem spojeným s úctou – ve vztahu k sobě i k okolí, na cestě sjednocování vnějšího i vnitřního, k uvědomění si Vědomí Já jsem.

Uvědomění, že každý z nás je zdrojem, doprovází Bachovy esence Energie rostlin od samého začátku.

Jak ale na takovou cestu vykročit?
V každodenním životě můžeme využít buď malých a velmi praktických setů určených pro konkrétní případy (krizové kapky i námi nabízený set nejpoužívanějších esencí) nebo sady všech esencí – kompletního sortimentu Dr. Bacha, který má opravdu široké použití.

Můžete také využít naší PORADNY a nechat si svou individuální směs připravit, můžete přijít na některý z našich seminářů nebo jen na informativní povídání o Bachovkách od Bodamského jezera.

Jsme Vám samozřejmě i k dispozici. A opravdu se těšíme, že i Vy najdete svou cestu k Bachovým esencím.

🌻 Kromě nás, lidí, jsou Bachovy esence vhodné i pro naše zvířecí miláčky. Usnadňují společné chvíle, abychom si je mohli opravdu užít.