Bachovy esence - semináře a výuková setkání, individuální poradenství

🌻 Jak sestavit jedinečnou osobní směs esencí pro přítomný okamžik?

🌻 Jak využít Bachových esencí k podpoře zpracovávání dlouhodobých emocionálních vzorců?

Pořádáme výuková setkání, semináře a workshopy, webináře / online kurzy  a poskytujeme individuální poradenství – osobní i prostřednictvím ONLINE video PORADNY:

Kromě přímého prodeje celé sady Bachových esencí či jednotlivých esencí a hojně užívaných směsí (např. pro děti BEZ ALKOHOLU na bázi třešňového BIO sirupu) nabízíme možnost konzultací a sestavení Vašich jedinečných kombinací přesně pro Vaši potřebu.

Nabízíme nejen využití nejkomplexnějšího systému Dr. Krämera pro sestavováni směsí pro postupné zpracování dlouhodobých emocionálních vzorců, ale i propojení nativního horoskopu s Bachovými esencemi podle Dr. Damiana a samozřejmě míchaní akutních směsí k harmonizaci přítomně prožívaných emocí.

Také organizujeme několikrát v roce setkání, na nichž si povídáme o možnostech využití Bachových esencí jak pro lidi, tak pro zvířata. Jejich využití jako prostředků první pomoci i jako lékárničky je zcela jedinečné – jsou (či mohou být) Vašimi průvodci nejen na cestách, ale i doma.

Termíny si můžete vybrat vždy u konkrétního kurzu / semináře:

Odpolední informační setkání Pro TEBE
Jednodenní seminář (minimum 12 linií potřebné pro účast na workshopu či nadstavbovém semináři) 12 Charakterů
Dvoudenní intenzívní seminář Život s Bachovkami
Jednodenní nadstavba – workshop: Systém vnějších a vnitřních esencí v souvislostech

Aktuální nabídku dalších nadstavbových seminářů najdete přímo v kategorii seminářů.

Samozřejmě můžete využít i osobního setkání v Tichém prostoru v Mukařově, kde Vám rádi  Vaši osobní esenci namícháme, jste-li vzdálení,můžete využít ONLINE video PORADNY a Vaši esenci Vám rádi zašleme.

🌻 Podívejte se do našeho KALENDÁŘE, zda Vás nezaujme některá z dalších akcí v Tichém prostoru.